O bieganiu

Niebiegowo

Znowu dawno mnie nie było… Ale! Żeby nie było, mam na to kilka dobrych usprawiedliwień.

Przede wszystkim, wybrałam się z rodzinką na wakacje. A jak wakacje, to wiadomo, odpoczynek. Laptop poszedł w kąt, starałam się raczej wyłączyć z fejsa, instagramu i ogólnie bycia w sieci. Raz, czy dwa udostępniłam fotkę z biegania po plaży, to wszystko.

IMG_20150809_233410

Właśnie, odnośnie biegania po plaży – musiałam się sama, na własnej skórze przekonać, że bieganie boso po piasku nie jest ani łatwe, ani też w zasadzie przyjemne. I chociaż mówiło mi to już kilka osób, oczywiście musiałam sama tego doświadczyć. Efektem 7-kilometrowej przebieżki wzdłuż plaży były obolałe nogi i siniak na wewnętrznej części stopy… Ech, cóż, jednak uparta jestem. Następnym razem zabieram buty 😉

20150807_155818_Burst11Niestety wakacje nie zakończyły się dla całej mojej rodzinki zbyt dobrze. Trudno stwierdzić przyczynę, co tak naprawdę się stało, ale wszystkich nas dopadł jakiś dziwny wirus, który u mnie i męża objawił się bólem gardła, a niestety moje dzieci przeszły go dużo gorzej. W efekcie wylądowałam z synkiem w szpitalu, ponieważ groziło mu odwodnienie. Na nic plany oraz idealna pogoda, czasem życie ma wobec nas inne zamiary. Na szczęście teraz już jesteśmy w domu, nasz pobyt skróciliśmy, bo szczerze mówiąc nie miałam ochoty zostać tam ani chwili dłużej niż to potrzebne, po powrocie ze szpitala.

Po powrocie trzeba było zacząć znowu działać. W sumie to nie, nie trzeba było, ja po prostu tego chcę 🙂 Dzisiaj mamy spotkanie z biegającymi dziewczynami w Luboniu. I zaczęłam szukać pomysłu, co by tu zrobić, żeby “rozbiegać” mamy w innych miastach?? Jest pomysł, zaczęła się jego realizacja, zobaczymy co z tego będzie? Pełne zapału mamy działają na facebooku i po cichu liczę, że już niedługo będą tego efekty 😉 Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy do nas dołączyć – po prostu to zróbcie!! Czekamy na Was w grupach na Facebooku. Pod wpisem linki do poszczególnych miast.

I nie bądźcie samolubni 😀 Udostępniajcie ten tekst, bo może jest wśród Was mama, może przyszła mama, która szuka takiej grupy jak my 🙂 Pozwólcie nas znaleźć!

faceTrójmiasto

Poznań

Zabrze

Kraków

Wrocław

Kartuzy

Opole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.