Gdzie biegamy?

Grupa Mamy-Biegamy powstała w Poznaniu, tutaj zaczęłam biegać i tu poznałam pierwsze osoby, z którymi umówiłam się na wspólne treningi. Widząc nasze poczynania, wiele z Was – mam, zaczęło interesować się tematem. Często czytałam komentarze, że taka grupa przydałaby się w Waszym mieście.

wilk szaszner

Dlatego w mojej głowie pojawił się pomysł, że przecież niż nie stoi na przeszkodzie, aby naszą działalność rozszerzyć na inne miejscowości. Tutaj jednak wiedziałam, że będę potrzebowała wsparcia innych mam. Kobiet, które będą miały chęci, ale też zapał do działania, które potrafią pobudzić inne kobiety do działania, do powrotu do aktywności po ciąży, do odnalezienia siebie w nowej pasji.

Znalazłam takie osoby. Wspólnie utworzyłyśmy grupy na facebooku, których głównym celem jest umawianie się na wspólne biegi. I nieważne, czy pobiegniecie we dwie, czy uzbiera się Was 20 osób. Będziecie to robić razem, a to daje ogromną porcję motywacji i chęci do dalszego działania.

Nasze zasady spotkań opiszę już niedługo TUTAJ. Będzie to swoisty kodeks grupy Mamy-Biegamy, który pozwoli ustalić wspólne zasady dla wszystkich miast, w których się organizujemy.

Poniżej znajdziecie listę miast, w których już mamy naszą grupę, a także przesympatyczne administratorki. Mam ogromną nadzieję, że lista miast będzie się cały czas powiększać. Zapraszam do kontaktu mamy, które miałyby ochotę poprowadzić taką grupę w swoim mieście. Z chęcią przedstawię więcej szczegółów.

Trójmiasto Katarzyna Kujawska/Daria Gulczyńska

Opole Natalia Maros

Kartuzy Natalia Bobrowska

Poznań Marta Woźniak/Katarzyna Pawlak/Monika Zandecka

Wrocław Agnieszka Pawlak-Sobczak/Edyta Indulska-Sałdacz

Kraków

Zabrze Karolina (RunnerKa) Piskor

Łódź Julita Stępień-Wdowiak/Marlena Stachowicz (Mrl St)

Wałcz

Warszawa

Kalisz Anna Błaszczyk

Dołączajcie do nas, biegajmy razem! Mamy również jedną wspólną grupę Mamy-Biegamy na Facebooku, w której dzielimy się osiągnięciami, szukamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, wzajemnie się wspieramy i motywujemy. Tutaj wrzucamy fotki z treningów i wrzucamy ogłoszenia o ważniejszych biegach.

Serdecznie zapraszam wszystkie mamy!

RAZEM NAJLEPIEJ! 🙂

One thought on “Gdzie biegamy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *